نفت
 
اخبار نفت و انعكاس مشكلات پرسنل نفت nafti.blogfa.com
Google

در اين وبلاگ
حقوق معوق تمامی کارکنان شاغل در پارس جنوبی پرداخت شد

با پیگیری‌های موسی سوری مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس 110 میلیارد تومان حقوق معوق بیش از 43 هزار نفر از کارکنان و کارگران شاغل در طرح توسعه تمامی فازهای در دست اجرای پارس جنوبی پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، در ماه‌های اخیرعقب افتادن حقوق کارکنان و کارگران شاغل در طرح توسعه فازهای پارس جنوبی به یکی از دغدغه های مدیریتی شرکتهای پیمانکاری فعال در این طرحها همچون پتروپارس، اویک، پتروسینا آریا، ایزوایکو، صدرا، مپنا، ایدرو و پتروشهاب تبدیل شده است.


بر این اساس با پیگیری‌های موسی سوری مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس و موافقت رستم قاسمی وزیر نفت طرح جدید برای پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان شاغل در پارس جنوبی تدوین و اجرایی شده است.


مطابق با این طرح قرار شده است ماهانه حقوق کارکنان پیمانکاری و کارگران شاغل در پروژه‌های پارس جنوبی از صورت وضعیت شرکتهای پیمانکاری تفکیک شود و برای افزایش سطح رضایت مندی کارکنان، مبالغ حقوق به صورت جداگانه توسط شرکت نفت و گاز پارس در اختیار شرکتهای پیمانکاری قرار بگیرد.


از این رو برای دی ماه سالجاری حدود 110 میلیارد تومان برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شرکتهای پیمانکاری اختصاص یافته است.لیست پرداخت حقوق کارکنان به تفکیک فازهای پارس جنوبی به رح ذیل است:


فاز 13 پارس جنوبی 10 میلیارد تومان


فاز 15 و 16 پارس جنوبی 25 میلیارد تومان


فاز 17 و 18 پارس جنوبی 10 میلیارد تومان


فاز 14 پارس جنوبی 10 میلیارد تومان


فاز 22، 23، 24 پارس جنوبی 25 میلیارد تومانهمچنین برای سایر پیمانکاران و رهبران کنسرسیوم طرحهای توسعه ای پارس جنوبی مبالغی پیش بینی شده است که تمامی این منابع مالی به حساب شرکتها واریز شده است.


همچنین با توافق شرکت نفت و گاز پارس و رهبران کنسرسیوم فازهای مختلف پارس جنوبی مقرر شده است به ترتیب برای هفته اول بهمن و اسفند ماه هم ماهانه حدود 100 میلیارد تومان برای پرداخت حقوق کارکنان و کارگران شاغل در پارس جنوبی پرداخت شود.


بر اساس آمارهای رسمی در شرایط فعلی بیش از 42 هزار نفر در طرح توسعه فازهای مختلف پارس جنوبی فعالیت می کنند.


گفتنی است، این طرح ابتکاری با حمایت موسی سوری مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس و به منظور افزایش رضایت مندی کارکنان و خانواده های این افراد اجرایی شده است.


نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۲۰ دی۱۳۹۰ توسط نفت
فال حافظ