نفت
 
اخبار نفت و انعكاس مشكلات پرسنل نفت nafti.blogfa.com
Google

در اين وبلاگ

خبر ويژه نفت و نفتي


به اطلاع همكاران محترم صنعت نفت مي رساند با بالا رفتن آمار بازديد اين وبلاگ، وبلاگهاي مشابه شروع به تخريب و شبهه پراكني و تهمت به اين وبلاگ كرده اند كه از الفاظي مانند كپي برداري و اتهام به مسئولين توسط اين سايت استفاده مي كنند .

لازم به توضيح است اين وبلاگ تمامي مطالب درج شده را با ذكر منبع و مشخص بودن تاريخ درج مطلب و عينا مشابه سايت منبع اعلام مي كند . همچنين وظيفه اين وبلاگ خبرپراكني درمورد نفت و مشكلات پرسنل و گوشزد اين مشكلات به مسئولين مي باشد لذا برخي مطالب تنها جنبه انتقادي دارند نه توهيني .

*درج عنوان نفت و نفتي براي همه دوستاني كه مايل به استفاده از اين عنوان هستند آزاد بوده و در انحصار وبلاگ نويسان نمي باشد.

*مطالب مربوط به اعداد اضافات حقوق توسط يكي از كاربران براي وبلاگ ما فرستاده شد كه عضو اخبار ويژه نفت نيوز بوده اند و ظاهرا شخصي نيز براي وبلاگ مذكور نيز ارسال كرده است .

*استفاده از الفاظ ركيك (افراد نادان و دزد خبری،کج فهمی نادانی و بی خبری از مسائل،لجن پراکنی  ،وبلاگ جعلی،فرافکنی) كه توسط وبلاگ مذكور بيان شده اند در شان پرسنل نفت نمي باشد و تنها از گروهي افراطي نشاَت مي گيرد .

*به منظور تطبيق تاريخ مطالب درج شده مي توانيد مطالب دو وبلاگ را از نظر تاريخ با هم مقايسه نماييد تا شبهات ايجاد شده درباره كپي برداري برطرف گردد.

*وبلاگ هك شده مذكور در مطلب اين دوستان هيچگونه ارتباطي به اين وبلاگ نداشته و تنها شبهاتي براي اينان ايجاد شده است.

در پايان به منظور جلوگيري از كپي برداري از اين وبلاگ امكان كپي كردن مطلب ميسر نمي باشد كه در اين خصوص از شما عزيزان عذرخواهي مي كنيم لذا درصورت تمايل به داشتن اصل مطلب مي توانيد به سايت منبع درج شده در پايان هر مطلب مراجعه نماييد . لطفا در صورت كپي برداري سايت منبع ذكر شود .


متن توهين آميز وبلاگ مذكور در ادامه مطلب موجود است


با تشكر و قدرداني فراوان از حمايت شما همكاران محترم

                                                                            مديريت وبلاگ

                                                                             (نفت و نفتي)ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه 19 شهریور1390 توسط نفت
قطر حقوق کارکنان نفت را افزایش داد

قطر حقوق کارمندان نفت را ۶۰ درصد افزایش داد
دولت قطر در تازه ترین واکنش خود به موج انقلاب های عربی حقوق و مزایای کارمندان دولت از جمله وزارت نفت و انرژی و نظامیان خود را بیش از ۶۰ درصد افزایش داده است.

به گزارش پانا نیوز به نقل از نشریه عربین بیزینس، دولت قطر طی بیانیه ای اعلام کرد حقوق و مزایای کادر نظامی قطر بین ۵۰ تا ۱۲۰درصد افزایش خواهد یافت.


بودجه ای که برای این کار درنظر گرفته شده است بیش از هشت میلیارد دلار است. قطر از نظر متوسط در آمد سرانه ملی از ثروتمندترین کشورهای جهان بشمار می آید.


مطابق با گزارش فارس، در آغاز نا آرامیها و تظاهرات ضد حکومتی در کشورهای عرب منطقه دولت عربستان سعودی نیز بیش از ۳۷ میلیارد دلار بودجه به افزایش مزایای اجتماعی شهروندان آن کشور اختصاص داد.


نوشته شده در تاريخ جمعه 18 شهریور1390 توسط نفت
 وزیر نفت در نشست تخصصی با حضور دکتر میرمحمدصادقی معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت و مدیران حوزه معاونت به تبادل نظر و بیان نکات مهمی در زمینه نیروی انسانی پرداخت.
در این نشست تخصصی ابتدا معاون توسعه منابع انسانی ماموریت‌ها و برنامه‌های معاونت منابع انسانی را تشریح کرده و سپس هر یک از مدیران حاضر در جلسه به بیان فعالیت‌ها و اقدامات حوزه تخصصی خود پرداختند.

مهندس رستم قاسمی نیز در ادامه با تقدیر از فعالیت‌های مثبت انجام شده، به ذکر نکات کلیدی در هر یک از حوزه‌های تخصصی معاونت منابع‌انسانی پرداخته و به موارد ذیل به عنوان مهم‌ترین محورهای قابل توجه اشاره کرد.

لزوم پیوند نظام پرداخت حقوق به عملکرد و میزان تولید

وزیر نفت با اشاره به مستثنی‌بودن صنعت نفت از روال پرداخت حقوق و دستمزد مطابق قانون خدمات کشوری تصریح کرد: باید کمیته‌ای برای بازنگری در بحث حقوق و دستمزد تشکیل شود تا ضمن بازنگری در مقررات گذشته نظام پرداخت حقوق را به عملکرد و میزان تولید پیوند زده و با این اقدام کلیه کارکنان صنعت نفت را در پیشرفت های حاصله سهیم کرد.


منبع : pmhr.ir
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 16 شهریور1390 توسط نفت

فرمول افزایش اضافات عمومی حقوق کارکنان صنعت نفت1390


جزئیات فرمول اضافات عمومی کارکنان زیر دیپلم، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس های فنی، نیمه فنی، مهندسی نفت، فوق لیسانسهای فنی، نیمه فنی، غیر فنی و مهندسی و نفتی و دکتری تعیین و ابلاغ شد.

پیگیری های خبرنگار پانا نیوز از معاونت توسعه منابع انسانی وزارت نفت حاکی از آن است که اخیرا دکتر سیدعلیرضا میرمحمد صادقی معاون منابع انسانی وزارت نفت، فرمول جدید افزایش اضافات عمومی حقوق کارکنان رسمی صنعت نفت را به واحدهای مختلف ابلاغ کرده است.


بر اساس فرمول جدید تمامی افزایش اضافات عمومی حقوق کارکنان صنعت نفت مطابق با سوابق تحصیلی تعیین شده است.


مطابق با این فرمول جدید، برای کارکنان دارای دوره پایان ابتدایی 373000 ریال، پایان دوره راهنمایی 380800 ریال، دیپلم 413400 ریال، فوق دیپلم 462000 ریال، لیسانس غیر فنی 567000 ریال . . .

بقيه در ادامه مطلب

منبع: pananews.irادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 15 شهریور1390 توسط نفت

دستورالعمل جدید استخدام شرکت نفت در سال 90


براساس دستورالعمل جدید وزارت نفت، امکان جذب فارغ‌التحصیلان ممتاز دوره شبانه دانشگاه‌ها در رشته‌های مورد نظر با شرایط مورد نظرمحقق شده است.
به گزارش پانا نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت (MOP)، با توجه به تغییر در ضوابط و شرایط جذب دانش آموختگان ممتاز دانشگاه‌ها، فارغ التحصیلان دانشگاه‌های شبانه نیز در شمول جذب ممتازان وزارت نفت قرا گرفته‌اند.

به این ترتیب با درنظر گرفتن برخی تغییرات در ضوابط و معیارهای انتخاب و استخدام نیروی انسانی در صنعت نفت لازم است متقاضیانی که قبلا ثبت‌نام کرده و کد رهگیری دریافت نموده اند، ولی تاکنون جهت مصاحبه دعوت نگردیده اند، نسبت به مطالعه ضوابط جدید اقدام کنند.

لذا در صورت واجد شرایط بودن بر اساس معیارهای جدید، نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام کنند؛ ضمنا افرادی که براساس دستورالعمل جدید "غیر واجد شرایط" هستند، از بانک اطلاعاتی ممتازان حذف خواهند شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه ثبت‌نام فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه‌ها به نشانی اینترنتی http://eservice.mop.ir/ مراجعه کنند.

منبع: mop.ir


نوشته شده در تاريخ سه شنبه 15 شهریور1390 توسط نفت
فال حافظ