نفت
 
اخبار نفت و انعكاس مشكلات پرسنل نفت nafti.blogfa.com
Google

در اين وبلاگ
بیژن زنگنه وزیر نفت دولت یازدهم

یک مقام مطلع اعلام کرد: با جمع بندی اعضای کارگروه انتخاب وزرای دولت یازدهم، این کارگروه از بین دو گزینه، بیژن نامدار زنگنه را به عنوان وزیر پیشنهادی نفت در دولت یازدهم به دکتر حسن روحانی معرفی کرده است.

یک مقام مطلع امروز در گفتگو با خبرنگار پانا نیوز درباره انتخاب وزیر پیشنهادی نفت در دولت یازدهم، گفت: در چند روز گذشته مشاوران و کارگروه انتخاب وزرای دولت یازدهم گزینه های متعددی را برای تصدی مدیریت وزارت نفت در دولت یازدهم مورد بررسی قرار داده اند.

وی با تاکید بر اینکه پس از جمه بندی تمرکز بر روی دو گزینه آقایان سیدکاظم وزیری هامانه و بیژن زنگنه حاصل شد، تصریح کرد: در نهایت اعضای کارگروه انتخاب وزرای دولت یازدهم، این کارگروه از بین دو گزینه، بیژن نامدار زنگنه را به عنوان وزیر پیشنهادی نفت در دولت یازدهم به دکتر حسن روحانی معرفی کرده است.

این مقام مطلع با تاکید بر اینکه امروز آقای بیژن زنگنه به دکتر حسن روحانی معرفی شده است، اظهار داشت: بر این اساس در صورتی که رئیس جمهور منتخب نظر نهایی خود را اعلام کند در زمان مناسب آقای زنگنه بریا تصدی پست وزارت نفت دولت یازدهم به همراه سایر وزرای پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی معرفی خواهد شد.

به گزارش پانا نیوز، بیژن نامدار زنگنه سیاست‌مدار ایرانی و متولد شهر کرمانشاه است. وی دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته عمران از دانشکده فنی دانشگاه تهران است. وی به خاطر سابقه طولانی در وزارت به شیخ الوزرا معروف است.

زنگنه از سال ۱۳۵۶ به عضویت هیأت علمی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی درآمده و به تدریس در این دانشگاه پرداخت. زنگنه ابتدا در فاصله سالهای ۱۳۶۱ – ۱۳۵۹ به عنوان معاون فرهنگی وزیر ارشاد پا به دولت نهاد و سپس با عناوینی همچون اولین وزیر جهاد، نیرو و نفت در کابینه‌های میرحسین موسوی، اکبر هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی همکاری خود را با دولت ادامه داد.

وی تا ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران بود وی هم اکنون عضو بنیاد باران و عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی می‌باشد.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 29 خرداد1392 توسط نفت
آگهی استخدام شرکت نفت سپاهان


شرکت نفت سپاهان به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی خود در استان‌های اصفهان، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی، خوزستان، هرمزگان و تهران، افراد واجد شرایط را استخدام می کند.

به گزارش پانا نیوز، شرکت نفت سپاهان برای تکمیل کادر نیروی انسانی خود در استانهای اصفهان، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی، خوزستان، هرمزگان و تهران، از تخصص‌های کارشناسی مدیریت اجرایی، مدیریت بازرگانی، مدیریت بازاریابی و فروش، با حداقل 3 سال سابقه دعوت به همکاری کرده است.

از واجدان شرایط درخواست می‌شود تا رزومه کاری خود را به آدرس HR@SEPAHANOIL.COM ارسال کنند.نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 23 خرداد1392 توسط نفت
پاداش بهره‌وری به‌کارکنان رسمی و غیررسمی


با دستور وزیر نفت، حق‌الزحمه و پاداش بهره‌وری نیمه دوم سال 1391 به تمامی کارکنان رسمی و غیر رسمی شامل کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی، پیمانکاری و قراردادی مدت موقت و مامورین منصوب صنعت نفت پرداخت خواهد شد.به گزارش پانا نیوز به نقل از معاونت توسعه منابع انسانی وزارت نفت، رستم قاسمی وزیر نفت دستور پرداخت حق‌الزحمه و پاداش بهره‌وری نیمه دوم سال 1391 را به مدیران عامل چهار شرکت اصلی ابلاغ کرد.


شرایط پرداخت حق‌الزحمه بهره‌وری نیمه دوم سال 1391

براین اساس و با عنایت به لزوم حمایت از کارکنان متخصص صنعت نفت و گاز و با توجه به حضور این همکاران در عرصه تولید و صادرات و تامین نیازهای داخلی، حق الزحمه بهره وری نیمه دوم سال 91 به کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و مامورین منصوب بر سمت سازمانی پرداخت خواهد شد.

این حق‌الزحمه شامل تمامی کارکنان شاغل در شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ستاد وزارت نفت، واحدهای مستقل وابسته به وزارت نفت و شرکت‌های فرعی می‌شود.

همچنین کارکنان تابع قانون حالت اشتغال (شهید و ...) و خانواده معظم آنها در شمول پرداخت این حق‌الزحمه قرار دارند. البته به کارکنانی که در مرخصی تحصیلی به سر می‌برند این حق‌الزحمه تعلق نمی‌گیرد.


جزئیات پرداخت پاداش بهره‌وری نیمه دوم سال 91

وزیر نفت همچنین پرداخت پاداش بهره‌وری نیمه دوم سال 1391 به کارکنان پیمانکاری و قراردادی مدت موقت صنعت نفت را ابلاغ کرد.

به این منظور جهت قدردانی از خدمات ارزنده نیروی انسانی شاغل در شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد در فعالیت‌های جاری و مستمر و همچنین کارکنان مشمول قرارداد کار مدت موقت که همگام و در کنار کارکنان رسمی به طور مستمر در روند افزایشی تولید و تحقق اهداف صنعت نفت تلاش می‌کنند پاداش بهره‌وری پرداخت می‌شود.

به گزارش پانا نیوز، پاداش بهره‌وری به نسبت روزهای کارکرد در مدت مذکور و بدون ملحوظ داشتن مرخصی استعلاجی و استحقاقی قابل پرداخت است.


نوشته شده در تاريخ سه شنبه 21 خرداد1392 توسط نفت
استخدام پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس
شرکت نفت ستاره خلیج‌ فارس جهت کار در منطقه عملیاتی عسلویه و بندر‌عباس دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش پانا نیوز، شرکت نفت ستاره خلیج فارس برای تکمیل کادر بهره‌برداری در مقاطع مهندس راه و ساختمان، مهندس ابزار دقیق، مهندس برق، مهندس مکانیک، راننده ماشین‌آلات، خط لوله، مکانیک سبک و سنگین، جوشکار استخدام می‌کند.

متقاضیان می‌توانند رزومه خود را به آدرس resume@pgsoc.ir ارسال کنند.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه 19 خرداد1392 توسط نفت
فال حافظ